biuro@amarchitekci.olsztyn.pl

tel.: 502 047 645 - arch. Agata Katuszonek

tel.: 608 208 204 - arch. Marek Zagroba

Gdzie jesteśmy?

    Witamy na stronie pracowni architektonicznej "AM ARCHITEKCI”. Jesteśmy firmą projektową, która lubiąc wyzwania, z wielką pasją i zaangażowaniem zajmuje się kształtowaniem wysokiej jakości przestrzeni. Wykonujemy w sposób kompleksowy wielobranżowe projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych opinii i uzgodnień oraz decyzji o pozwoleniu na budowę.

 

Głównymi projektantami i właścicielami firmy są:

  • arch. Agata Katuszonek - absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Łomży oraz Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, wpisana na listę członków Podlaskiej Okręgowej Izby Architektów z nr PD-036, posiada uprawnienia budowlane
    nr Bł-PDOKK/128/2009 w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń; 

 

 

 

  • dr inż. arch. Marek Zagroba - absolwent Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, wpisany na listę członków Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izby Architektów z nr WM-0149, posiada uprawnienia budowlane nr 4/2003/OL w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń;

 

 

 

 

Zajmujemy się opracowywaniem projektów budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz projektów wnętrz.Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów rewaloryzacji obiektów zabytkowych i historycznej zabudowy miejskiej oraz rewitalizacji zespołów urbanistyczno-architektonicznych.

Każdy nowy projekt to wyzwanie i źródło inspiracji dla spełnienia preferencji i upodobań naszych Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę podczas realizacji projektu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Przycisk

Przycisk

Pracownia Projektowa

AM ARCHITEKCI arch. Agata Katuszonek

UA-140027151-1

AM  ARCHITEKCI